Linda Mūrniece trešā pozitīvāk vērtētā ministre

04.01.2010

Aptauja, kuru veikusi pētījumu kompānija GFK, rāda, ka sabiedrības vērtējumā premjers Valdis Dombrovskis (JL) ir visatzītākais valdības politiķis - viņu pozitīvi raksturo 35% vēlētāju. Otrajā vietā ir ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP) ar 23% pozitīva vērtējuma, bet trešo pozīciju ar 22% ieņem iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL). Tālāk ar 17% seko finanšu ministrs Repše, kam ar 16% uz pēdām min tieslietu ministrs Mareks Segliņš (TP).


Līdzīgs vērtējums - 15% pozitīva raksturojuma - ir vides ministram Raimondam Vējonim (ZZS) un veselības ministrei Baibai Rozentālei (TP). Savukārt ar 13% līdzīgās pozīcijās ir zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS).

Viņiem ar 11% pozitīva vērtējuma seko kultūras ministrs Ints Dālderis (TP), bet vienāds skaits - 10% - ir ekonomikas ministram Artim Kamparam (JL) un reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministram Edgaram Zalānam (TP).

Vēl diviem valdības locekļiem - satiksmes ministram Kasparam Gerhardam (TB/LNNK) un labklājības ministram Uldim Augulim (ZZS) - ir 8% pozitīva vērtējuma.

Kā pēdējais arī šajā sarakstā ir Lieģis, kuru pozitīvi vērtē tikai 5% vēlētāju.

 

 

/pēc ziņu aģentūru informācijas/


Atpakaļ