" />

Notiek dokumentu pieņemšana mācībām Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolā

07.01.2010

Valsts robežsardze aicina pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolā. Mācību laikā tiek apgūta profesionālās tālākizglītības programma "Robežapsardze" un iegūta Valsts robežsardzes inspektora kvalifikācija.

Dokumentu pieņemšana no š.g. 4.janvāra līdz 8.februārim. Mācības notiek par budžeta līdzekļiem. Pēc mācību programmas sekmīgas apguves tiek izsniegta profesionālās kvalifikācijas apliecība (3.profesionālais kvalifikācijas līmenis) un piešķirta kvalifikācija -   Valsts robežsardzes inspektors. 

Aicinām  Latvijas pilsoņus ar vidējo vai augstāko izglītību, kuri nav vecāki par 30 gadiem iesniegt dokumentus mācībām Valsts robežsardzes teritoriālajās pārvaldēs.

Valsts robežsardzes instruktori, kuri nav vecāki par 44 gadiem, dokumentus mācībām var iesniegt arī Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē ( Administratīvās pārvaldes Personāla vadības dienestā) un Valsts robežsardzes koledžā (Administratīvā dienesta Personāla vadības nodaļā).

Plašāka informācija par uzņemšanas prasībām ir pieejama Valsts robežsardzes koledžas  mājas lapā www.vrk.rs.gov.lv, sadaļā "Reflektantiem" (Uzņemšanas noteikumi Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolā).

 

Informāciju sagatavoja: Jevgēnija Korne,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta priekšniece,
tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.korne@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ