Valsts robežsardze un Eiropas Komisija paraksta granta līgumu par finansējuma piešķiršanu projektam

22.01.2010

2009.gada 14. decembrī Latvijas Valsts robežsardze un Eiropas Komisija parakstīja granta līgumu par Eiropas Komisijas finansējuma piešķiršanu projektam „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta turpmākā attīstība Baltkrievijas Republikā un Gruzijā”.

 


Projekta mērķis – atbalstīt Eiropas Savienības dalībvalstu kompetento dienestu organizētos pasākumus trešajās valstīs attiecībā uz to valstspiederīgo ieceļošanu dalībvalstu teritorijās, kā arī sadarbību starp dalībvalstīm, t.sk. gaisa un imigrācijas sakaru virsnieku aktivitātes. Tā īstenošanas termiņš ir 18 mēneši – no 2010.gada 2.jūnija līdz 2011.gada 2.decembrim.

Projekta ietvaros 2010.gada jūlijā Valsts robežsardze plāno nosūtīt divus sakaru virsniekus (imigrācijas jomā un gaisa līniju koordinatoru) uz Gruziju un vienu (imigrācijas jomā) uz Baltkrieviju. Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieki Gruzijā un Baltkrievijā pārstāv triju valstu intereses - Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas.

Projekts tiek realizēts Solidaritātes un migrācijas plūsmu pārvaldīšanas pamatprogrammas 2007.- 2013.gadam Ārējo robežu fonda 2008. gada programmas ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība.


Informāciju sagatavoja: Biruta Stankeviča,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta vecākā inspektore, tālrunis 67075739, e-pasts biruta.stankevica@rs.gov.lv

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ