Latvijas Valsts robežsardzi apmeklēs Moldovas Robežsardzes dienesta priekšnieks

09.03.2010

No š.g. 10.-12.martam Valsts robežsardzē (VRS) savā pirmajā darba vizītē ieradīsies Moldovas Republikas Robežsardzes dienesta ģenerāldirektors brigādes ģenerālis Aleksejs Rojbu ar delegāciju.Oficiālās vizītes laikā Moldovas robežsardzes delegācija tiks iepazīstināta ar Latvijas Valsts robežsardzes struktūru, darbības virzieniem un funkcijām. Notiks informācijas apmaiņa par situāciju uz Latvijas Republikas un Moldovas Republikas valsts robežām 2009.gadā un pieredzes apmaiņa Latvijas Republikas un Moldovas Republikas robežapsardzības dienestu institucionālās sfēras reformēšanā, kā arī tiks apspriestas Latvijas Valsts robežsardzes un Moldovas Robežsardzes dienesta sadarbības attīstības perspektīvas.

Moldovas Republikas Robežsardzes dienesta delegācijas sastāvā Latvijā ieradīsies Robežsardzes dienesta Cilvēkresursu menedžmenta galvenās pārvaldes direktors apakšpulkvedis Konstantin Višņevskij un Robežsardzes dienesta Starptautisko attiecību un Eiropas integrācijas pārvaldes priekšniece kapteine Tatjana Ionel.

Š.g. 11.martā, preses konferences laikā, VRS priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars un Moldovas Republikas Robežsardzes dienesta ģenerāldirektors brigādes ģenerālis Aleksejs Rojbu parakstīs 2 protokolus - protokolu par tikšanās rezultātiem un protokolu par sadarbību starp LR Valsts robežsardzi un Moldovas Republikas Robežsardzes dienestu personāla profesionālās sagatavošanas jomā.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiek aicināti piedalīties preses konferencē šī gada 11.martā plkst. 12:25 Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē, Rīgā, Rūdolfa ielā 5, iepriekš piesakoties Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļā (tālruņi 67075617, 67075739, 26328069, e-pasts: jevgenija.korne@rs.gov.lv)

Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Korne,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.korne@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ