Valsts policijas koledžā notiks starptautisks seminārs par tēmu „Naida noziegumi pret seksuālajām minoritātēm”

11.10.2010

2010. gada 18.-19.oktobrī Valsts policijas koledža, sadarbībā ar Dānijas Cilvēktiesību institūtu, rīko starptautisku semināru „Naida noziegumi pret seksuālām minoritātēm”. Seminārā uzstāsies Valsts policijas priekšnieks ģenerālis V.Voins, Valsts policijas koledžas direktors A.Evardsons, Valsts policijas GKRPP ONAP NAB 2.nodaļas priekšnieks A.Vaišļa, Valsts policijas koledžas Humanitāro zinātņu katedras vadītāja E.Lipe, Valsts policijas koledžas Tiesību zinātņu katedras lektore G.Makane, biedrības „Mozaīka” pārstāvis K.Zālītis, kā arī pārstāvji no Dānijas Cilvēktiesību institūta un Zviedrijas Valsts policijas.


Dānijas Cilvēktiesību institūta un Zviedrijas Valsts policijas.

Seminārs tiek rīkots starptautiska projekta „Naida noziegumu konstatēšana un izmeklēšana pret LGTB personām” ietvaros. Projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas uzdevumā Pamattiesību un pilsonības programmas ietvaros un pamatojas uz DIHR un konsultāciju uzņēmuma COWI a/s veikto pētījumu par homofobiju un diskrimināciju seksuālās orientācijas dēļ ES (Fra 2009).

Projekta īstenošana uzsākta 2009.gadā un turpināsies līdz 2011.gada aprīlim. Projektā iesaistītas 9 valstis – Francija, Vācija, Īrija, Latvija, Portugāle, Rumānija, Zviedrija, Lielbritānija, Dānija.


Informāciju sagatavoja:
Evita Lipe
VPK Humanitārās katedras vadītāja
evita.lipe@koledza.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ