Valsts robežsardze strādā pastiprinātā režīmā

22.12.2010

Lai nodrošinātu maksimāli efektīvu robežas šķērsošanas vietu darbību uz Latvijas austrumu robežas šī gada nogalē, Valsts robežsardzes struktūrvienībās ar Valsts robežsardzes priekšnieka pavēli noteikta virkne pastiprinātās darbības pasākumu. 


Turpmākajās dienās līdz situācijas normalizācijai, saistībā ar kraso kravu pārvadājumu apjoma pieaugumu, Terehovas robežkontroles punktā un nepieciešamības gadījumā arī Grebņevas, Silenes un Pāternieku robežkontroles punktos dienestā tiks iesaistīts papildus personāls. Robežsargi veiks vairāku robežas šķērsotāju pārbaudes vienlaicīgi, pastiprinās rindas uzraudzību ar nolūku nepieļaut tās apbraukšanu, nodrošinās satiksmes regulēšanu.

Jautājums par Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas robežkontroles punktos strādājošo dienestu darbības paātrināšanu iekļauts š.g. 22. un 23.decembrī sasauktajā Krievijas Federācijas un Latvijas Republikas robežu darba grupas darba kārtībā, kā arī tiek strādāts pie vienošanās panākšanas par ikdienas informācijas apmaiņas un kopīgas situācijas monitoringa veikšanu abu valstu robežkontroles punktu robežsargu un muitas maiņu vecāko starpā.

Šorīt plkst. 7:00 no rīta izbraukšanu no Latvijas gaida Terehovā 1000 kravas automašīnas, Grebņevā 310.


Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
 tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv


Atpakaļ