Robežsardzes un Muitas vadība apmeklē Terehovas RKP

22.12.2010

Šodien, 22.decembrī Valsts robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes direktors Tālis Kravalis apmeklēja Terehovas robežkontroles punktu, lai pārliecināties par iepriekš doto uzdevumu izpildi un to realizācijas efektivitāti autotransporta, kas gaida izbraukšanu uz Krievijas Federāciju, rindu samazināšanā.


Abu iestāžu vadītāji uzklausīja atbildīgo amatpersonu ziņojumus par pašreizējo situāciju un darbības intensitātes paaugstināšanas pasākumu realizācijas gaitu. Sarunas laikā tika atzīts, ka Robežsardzes un Muitas amatpersonas veic visas pašreizējā situācijā iespējamās  darbības. Pašlaik ir veikti pasākumi, lai radītu maksimālu kravu pārbaudes plūsmas sakritību ar Krievijas Federācijas kontrolpunkta caurlaides  iespējām.

Turpinot darbību pašreizējā režīmā sagaidāms, ka jau tuvāko 3 – 4 dienu laikā situācija normalizēsies.

Kā jau tika ziņots, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu robežas šķērsošanas vietu darbību uz Latvijas austrumu robežas šī gada nogalē, Valsts robežsardzes struktūrvienībās ar Valsts robežsardzes priekšnieka pavēli noteikta virkne pastiprinātās darbības pasākumu. 

Šodien plkst. 11:00 dienā izbraukšanu no Latvijas gaida Terehovā 980 kravas automašīnas, Grebņevā 336. No rīta plkst. 7:00  Terehovā bija 1000, Grebņevā 310 kravas mašīnas.


Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
 tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv

 


Atpakaļ