Ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālistu izlaidums

28.01.2011

Šodien, 28.janvārī, Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, Inženierekonomikas un vadības fakultātes Darba un civilās aizsardzības katedras 16 absolventi saņem otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diplomus. Studiju laikā jaunieši apguva studiju programmu „Ugunsdrošība un civilā aizsardzība" un ieguva ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženiera kvalifikāciju. Absolventus sveiks iekšlietu ministre Linda Mūrniece un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks Ainars Pencis.


Jau ceturto gadu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) diplomus saņem ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālisti. Līdz šim izglītību šajā specialitātē ir ieguvuši 49 cilvēki. Šogad Inženiera kvalifikāciju ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā iegūst Aleksandrs Babra, Ēriks Beinarovičs, Igors Boruns, Jevgēnija Karatajeva, Dmitrijs Krivenko, Raivis Kubuliņš, Irina Kurta, Māris Meikšāns, Jānis Opincāns, Ilze Pētersone, Agnis Pūpols, Jevgeņijs Rodičevs, Oļegs Sņegovs, Aivis Šēns, Anastasija Žurakovska, kā arī diplomu ar izcilību - Māris Veigurs.

Tehniskās universitātes Inženierekonomikas fakultātē mācības tika uzsāktas pēc Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas absolvēšanas, kur triju gadu laikā jaunieši ieguva pirmā līmeņa profesionālo izglītību. Pēc Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas beigšanas viņi uzsāka darbu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā un studēja Inženierekonomikas fakultātes vakara nodaļā.

Tehniskajā universitātē nākamajiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) speciālistiem lekcijas lasīja universitātes akadēmiskais personāls, kā arī VUGD darbinieki, kuri jauniešiem palīdz apgūt ne vien teorētiskās zināšanas, bet arī var dalīties darba pieredzē.

     
Sagatavoja:
Inga Vetere,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece,
inga.vetere@vugd.gov.lv
tel.26183300, 76705871


Atpakaļ