Otrās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros

31.01.2011

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projektā, Latvijas Valsts policija organizē otrās kopīgās vajāšanas mācības Lietuvas un Latvijas policijas darbiniekiem, kas paredzētas 2011.gadā no 02.-04. februārim Jelgavas novadā.


Mācību teorētiskā daļa paredzēta 02.februārī Jelgavas novadā Zemgales reģiona pārvaldē (Jelgavas iecirknī, Pētera ielā 5, Jelgavā) un praktiskās mācības notiks 3. un 4.februārī Latvijas un Lietuvas Republikas pierobežas reģionos.

 Latviju pārstāvēs desmit Valsts policijas amatpersonas. Kā projekta koordinators no Latvijas puses piedalīsies Aigars Evardsons, Valsts policijas koledžas direktors,  un kā pasniedzējs -  Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks. Praktiskajās mācībās tiks izmantotas 4 policijas patruļdienesta automašīnas, kā arī patrulēšanas mācībām nepieciešamie speclīdzekļi (steki, roku dzelži).


Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja
leitnante Zane Balode
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: prof.nodala@koledza.vp.gov.lv


Atpakaļ