Nākamnedēļ notiks PMLP informācijas dienas par Latvijas pilsonības iegūšanu

09.02.2011

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) nākamnedēļ Rīgā, Liepājā un Daugavpilī rīkos informācijas dienas, kuru laikā visiem interesentiem būs iespējams noskaidrot neskaidros jautājumus par Latvijas pilsonības iegūšanu un naturalizācijas pārbaudījumiem.


PMLP Daugavpils nodaļā un Rīgas 4.nodaļā Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem notiks 15.februārī, savukārt PMLP Liepājas nodaļā interesenti tiek gaidīti piektdien, 18.februārī.
Informācijas dienā Latvijas pilsonības pretendentiem un visiem interesentiem tiks sniegta informācija par pilsonības iegūšanas iespējām un noteikumiem, naturalizācijas procesa uzsākšanai nepieciešamajiem dokumentiem, kā arī par naturalizācijas pārbaužu norises kārtību un saturu.

Lai pārliecinātos par katra pretendenta sagatavotību naturalizācijas pārbaudēm, apmeklētājiem tiks dota iespēja arī kārtot izmēģinājuma testus latviešu valodas prasmes pārbaudei, kā arī Latvijas vēstures un Satversmes zināšanu pārbaudei. Turklāt katram, kurš kārtos izmēģinājuma testus, PMLP darbinieki sniegs pieļauto kļūdu analīzi un ieteikumus valodas prasmju pilnveidošanai, kā arī zināšanu papildināšanai.

PMLP nodaļās būs iespējams arī iegādāties speciālos metodiskos līdzekļus un mācību materiālus Latvijas pilsonības pretendentiem, kas palīdzēs sagatavoties Pilsonības likumā noteiktajiem naturalizācijas pārbaudījumiem.

Informācijas dienas Latvijas pilsonības pretendentiem tiek rīkotas katru mēnesi un informācija par tām iedzīvotājiem pieejama PMLP mājaslapas sadaļā „Pilsonības iegūšana un zaudēšana”.

Andrejs Rjabcevs
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
sabiedrisko attiecību vadītājs
Tālr.67219185, mob.26458928
andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv


Atpakaļ