Pasniegta pirmais VUGD apbalvojums par ieguldījumu iedzīvotāju izglītošanā

11.02.2011

Piektdien, 11.februārī, pasniegts pirmais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apbalvojums „Par iedzīvotāju izglītošanu par rīcību ārkārtas situācijās”. Šogad apbalvojums tika pasniegts Latvijas Televīzijas raidījuma „Labrīt, Latvija” komandai, kura katru rītu, sazinoties ar VUGD operatīvo dežurantu, informē iedzīvotājus par iepriekšējās diennakts notikumiem un atgādina par drošu rīcību dažādās dzīves situācijās un par rīcību ārkārtas situācijās.


Apbalvojumu – ugunsdzēsēja ķiveri, raidījuma „Labrīt, Latvija” pārstāvim žurnālistam Arnim Blodonim šodien pasniedza VUGD Rīgas reģionālās pārvaldes priekšnieks Oskars Āboliņš.

„Iedzīvotāju informēšanā par drošu rīcību un par rīcību ārkārtas situācijā arvien lielāka loma ir tieši mediju pārstāvjiem. Lai pasargātu sevi no nelaimes un lai nelaimes sekas būtu pēc iespējas mazākas, svarīgi, lai iedzīvotāji zinātu dažus pamatnoteikumus, kas palīdzēs pasargāt sevi un apkārtējos, un zinātu, kur vērsties pēc palīdzības,” norāda VUGD Rīgas reģionālās pārvaldes priekšnieks Oskars Āboliņš.

Šāds apbalvojums tika izveidots šogad un turpmāk to katru gadu 11.februārī, kad visā Eiropas Savienībā atzīmē vienoto ārkārtējo notikumu tālruņa 112 dienu, pasniegs masu mediju pārstāvim, kas iepriekšējā gadā ir veicis nozīmīgu darbu iedzīvotāju izglītošanā par rīcību ārkārtas situācijās. Apbalvojums katru gadu būs saistīts ar ugunsdzēsēju-glābēju darbu.

Sagatavoja:
Inga Vetere
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece
Tel. 67075871, 26183300


Atpakaļ