Aizturēta organizēta noziedzīga grupa narkotisko vielu apritē

14.02.2011

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja (KrPB) darbinieki aizturējuši vairākas personas, pie kurām atsavinātas narkotiskās vielas.


VP ZRP (KrPB) darbinieki, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus par narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu un realizāciju lielā apmērā, aizturēja trīs personu organizētu noziedzīgu grupu, kas ilgstoši nodarbojās ar narkotisko vielu izplatīšanu Jelgavā. Pie aizturētajām personām izņemtas narkotisko vielu saturošas 48 gab.tabletes un 47,38 grami amfetamīna.

VP ZRP KrPB darbinieki aizturējuši arī vēl vienu personu  par 0,1481 gramu metamfetamīna realizēšanu Jelgavā, aizturētais jau ir agrāk tiesāts.

Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta 3.daļas ''Par narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana realizācijas nolūkā un neatļauta realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta noziedzīgo personu saistība   citu  noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv


Atpakaļ