Valsts policija rīko preses konferenci

16.02.2011

Šā gada 17. februārī Rīgā, Čiekurkalna 1. līnijā 1, konferenču zālē, plkst. 11.00. notiks preses konference, kurā Valsts policijas priekšnieks Artis Velšs informēs par jaunākajiem datiem, kas iegūti aptaujājot Latvijas iedzīvotājus un jautājot viņu viedokli par policijas darbu, tā novērtējumu un uzticēšanos policijai.


Valsts policija turpina aizsākto tradīciju aptaujāt Latvijas iedzīvotājus, lai noskaidrotu viņu viedokli par policijas darbu un drošības problēmām, kā arī regulāri informēt sabiedrību par aptaujās iegūtajiem rezultātiem.

Preses konferences gaitā tiks pasludināta arī simboliska Valsts policijas pieaugušo prevencijas projekta „Mašīna nav seifs” atklāšana. Akcijas laikā policijas darbinieki visā Latvijā iedzīvotājiem dalīs gaisa atsvaidzinātājus, kam pievienots informatīvs materiāls, aicinot automašīnās neatstāt vērtīgas mantas.

Žurnālistiem būs pieejams arī Valsts policijas sagatavotais video materiāls.

Pasākums notiek projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā” ietvaros.
Aptaujas veiktas ar finansiālu Eiropas Savienības programmas „Noziedzības novēršana un apkarošana” atbalstu.
 

Vairāk informācijas: Ilze Bērziņa – Ruķere, tālrunis: 67014010 vai mob. 26442241

Par video materiālu lūdzam sazināties ar VP Preses un sabiedrisko attiecību biroja vecāko speciālisti Sanitu Dunduri tālrunis: 29470989.
 
P.S. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam pulcēties Čiekurkalna 1. līnijā pie 4. korpusa (Valsts policija) līdz pulksten 10.55


Atpakaļ