Vecāku apvienība KKM Latvijas Ugunsdzēsības muzeju atzinusi par labāko

18.02.2011

Latvijas Ugunsdzēsības muzeju iecienījuši ne vien skolēni un studenti, bet aizvien biežāk to apmeklē arī ģimenes. Jau vairāk nekā divus gadus muzejam ir laba sadarbība ar biedrību „Vecāku apvienība KKM". Šī kluba biedri veica aptauju un atzina, ka Latvijas Ugunsdzēsības muzejs šajā aptaujā ieņem pirmo vietu. Tieši šeit var visinteresantāk un lietderīgāk pavadīt laiku kopā ar dažāda vecuma bērniem.


KKM māca gan topošos vecākus, gan māmiņas un bēbīšus, gan dodas ekskursijās ar nosaukumu „Kāpēcīši izzina pasauli". Plānots, ka 19.februārī Vecāku apvienība KKM viesosies Latvijas Ugunsdzēsības muzejā. Šī būs jau sestā reize kopš Vecāku apvienības pirmā Latvijas Ugunsdzēsības muzeja apmeklējuma. Vecāki un bērni priecājas, ka ekskursijās viņi var apgūt praktiskas iemaņas dzēšanā, piedalīties viktorīnās un pasēdēt senos ugunsdzēsēju automobiļos, pazvanīt zvanu, noskatīties dokumentālus videomateriālus. Bērni, kuri ir jau sasnieguši sešu gadu vecumu, piedalās konkursā „Iejūties ugunsdzēsēja ādā!" Muzeja ekskursijas maršrutā tiek iekļauta arī blakus esošās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Speciālās tehnikas daļas ugunsdzēsības un glābšanas tehnikas apskate

„Patiešām priecājos par šo ģimeņu aktivitāti un interesi par drošības jautājumiem. Vecāku klubs jau iepriekš izsaka vēlmes, ko viņi vēlētos redzēt un dzirdēt. Visbiežāk tās ir sezonai atbilstošas tēmas - svecītes eglītē, drošība uz ūdens un ledus, mājokļa drošība, ņemot vērā, ja mājās ir mazs bērns utt.. Šoreiz mēs runāsim par tām ugunsnelaimēm, kas visbiežāk izceļas aukstā laika dēļ. Pie mums ģimenītes atpūšas, uzzina ko jaunu un zinu, ka arī mājās sarunas ar mazuļiem par drošību turpinās," - saka Latvijas Ugunsdzēsības muzeja direktora vietniece Ilze Bergmane.

Bildes no KKM Kluba ekskursijām varat apskatīt šeit:
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Gallery&file=view_album&aid=160

2011.gada 23.februārī

Sagatavoja:
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa,
inga.vetere@vugd.gov.lv
tel.26183300
76705871


Atpakaļ