Robežsardze organizē semināru nelegālo imigrantu atgriešanas jomā

02.03.2011

Š.g. 1. martā Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē notika seminārs „Dalībvalstu labākā prakse nelegālo imigrantu labprātīgas atgriešanas, piespiedu izraidīšanas piemērošanā un readmisijas līgumu izpildē”, kurā piedalījās Valsts robežsardzes amatpersonas, kā arī ārvalstu eksperti no Slovākijas, Austrijas un Ungārijas.


Seminārā tika izskatīti jautājumi saistītie ar labākās prakses nelegālo imigrantu labprātīgā atgriešanu, piespiedu atgriešanu un readmisijas līgumu izpildi.

Slovākijas, Austrijas un Ungārijas eksperti prezentēja savu valstu labāko praksi imigrācijas apkarošanas jomā, kā arī diskutēja ar semināra dalībniekiem par aktuāliem jautājumiem nelegālo imigrantu atgriešanas jomā.

Semināru organizēja Valsts robežsardzes Galvenā pārvalde ar Eiropas Atgriešanās fonda atbalstu.

2010.gada 22.decembrī starp Iekšlietu ministriju un Valsts robežsardzi tika noslēgta vienošanās Nr.EAF/2009/5 par kārtību projekta Nr.EAF/2009/5 „Semināri, izglītība un apmācība atgriešanās procesa kompetento valsts iestāžu darbiniekiem attiecībā uz atpakaļ sūtīšanas pasākumu tiesiskajiem un praktiskajiem aspektiem” īstenošanai.

Šo projektu Valsts robežsardze realizē laika posmā no 2011.gada 3.janvāra līdz 2011.gada 30.jūnijam.

Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
 tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv

 

 

Pievienotie faili

  • , 4.00 Kb

Atpakaļ