Apspriež līguma projektu par Latvijas-Baltkrievijas robežas režīmu

10.03.2011

Šonedēļ, 10., 11.martā Rīgā tiekas Baltkrievijas Republikas Valsts robežapsardzības komitejas, Latvijas Republikas Valsts robežsardzes, Iekšlietu un Ārlietu ministriju pārstāvji.


Jau 2009.gada nogalē ar Iekšlietu ministrijas rīkojumu tika izveidota darba grupa, kuras sastāvā iekļauti pārstāvji no Valsts robežsardzes, kā arī Iekšlietu, Tieslietu un Ārlietu ministrijām. Darba grupas galvenais uzdevums ir izvērtēt Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības līguma projektu par Latvijas – Baltkrievijas robežas režīmu.  

Šodien un rīt Rīgā notiek darba grupas sanāksme, kuras laikā Puses plāno noslēgt divpusējās konsultācijas par līguma projektu.

Vizītes laikā plānots apmeklēt arī Rīga pārvaldes Lielupes nodaļu, kur Baltkrievijas delegācijas pārstāvji iepazīsies ar patvēruma meklētāju uzņemšanas procedūrām un izmantojamām datubāzēm.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.


Atpakaļ