Aiz Miķeļtorņa bākas jūrā atklātajā tvertnē atradās hašišs

30.03.2011

Kā liecina ekspertīzes rezultāti, ceturtdien aiz Miķeļtorņa bākas jūrā atklātajā plastmasas tvertnē atradās hašišs. Kopumā no tvertnes tika izņemtas deviņdesmit sešas hašiša plāksnītes, to kopējais svars bija 24 kilogrami 87 grami.


 Kā jau ziņots, 24.marta dienas pirmajā pusē Valsts robežsardzes helikopters, veicot robežuzraudzību no gaisa, apmēram vienu jūras jūdzi uz ziemeļiem no Miķeļtorņa bākas 10 - 15 metru attālumā no krasta pamanīja kādu zaļas krāsas tvertni.

Apskatot plastmasas tvertni un izdarot iegriezumu, tajā tika konstatēts 31 brūnā līmlentē ietīts briketveidīgs iepakojums, savukārt, dienesta suns „Denni" uzrādīja narkotisko vielu iespējamo klātbūtni.

Atrastā tvertne tālāko procesuālo darbību veikšanai tika nodota Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām. Šobrīd par faktu uzsākts kriminālprocess.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.

 

 


 


Atpakaļ