Latvijas valsts pārvaldes institūciju pārstāvji dalās pieredzē ar Baltkrievijas kolēģiem

06.04.2011

Šonedēļ, 5., 6.aprīlī Rīgā apmācību vizītes ietvaros, tiekas Baltkrievijas Republikas Valsts robežapsardzības komitejas, Latvijas Republikas Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Iekšlietu ministrijas Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta un Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta pārstāvji.


Divu dienu apmācību vizīte trim Baltkrievijas Republikas Robežapsardzības komitejas amatpersonām tiek organizēta pēc Baltkrievijas Republikas Robežapsardzības komitejas un Eiropas Komisijas pārvaldībā esošās Tehniskās palīdzības un informācijas apmaiņas programmas (TAIEX) biroja ierosinājuma.

TAIEX programmas mērķis ir atbalstīt trešās valstis likumdošanas saskaņošanas, piemērošanas un ieviešanas jautājumos.

Šodien un rīt Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē Baltkrievijas kolēģi iepazīsies ar Latvijas valsts pārvaldes institūciju pieredzi Eiropas Savienības robežu drošības un vīzu politikas jomu regulējošo normatīvo aktu pieņemšanā un īstenošanā, kā arī normatīvo aktu transponēšanas kārtību nacionālajā likumdošanā.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas  un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, e-pasts: kristine.petersone@rs.gov.lv


Atpakaļ