Aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu un uzglabāšanu aizturēts vīrietis

18.04.2011

Šā gada 13. aprīlī Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 3. nodaļas darbinieki operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa rezultātā Rīgā, Biķernieku ielā, kāda SIA nomātās telpās aizturēja 1974. gadā dzimušo uzņēmuma valdes priekšsēdētāju, kurš minētajās telpās uzglabāja un izgatavoja dažāda veida degvīnu.


Apskates laikā dažādās telpās tika konstatētas un izņemtas nelegāla alkohola ražošanai un pildīšanai nepieciešamas ierīces: 513 viena litra tilpuma pudeles bez LR akcīzes markām( Demidoff, Stolicnaja, Russian vodka, Vladimir Monomarh), dažāda tilpuma tvertnes, kurās atradās 150 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, ierīce pudeļu pildīšanai (sūknis, filtri, caurules), kaste ar dažādu degvīna marku etiķetēm, divas paletes ar tukšajām pudelēm un divas kastes ar pudeļu korķiem.

Kopējais izņemtais degvīna un šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku daudzums ir 663 litri.

 Par minēto faktu tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, uzglabāšanu pēc KL 221.2.p.2.d. paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, kas paredz sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.


Sagatavoja:
Zane Maskaļonoka
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā inspektore
67075014; 29374566
Zane.maskalonoka@vp.gov.lv


Atpakaļ