Valsts policija rīko diskusiju ar Tiesībsargu, Ģenerālprokuratūras un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem par sūdzību izskatīšanu par policijas darbu

20.04.2011

Rīt, 21.04.2011. Valsts policija (VP) rīkos diskusiju ar Latvijas Republikas Tiesībsargu J.Jansonu, Ģenerālprokuratūras un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem (NVO) par sūdzību izskatīšanu par policijas darbu un prezentēs VP sagatavoto informatīvu izdales materiālu „Kā iesniegt sūdzības par policijas darbu”, kas tapis Eiropas Komisijas projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā” ietvaros.


Tikšanās laikā VP priekšnieks Artis Velšs sniegs VP redzējumu par aktuālajiem cilvēktiesību jautājumiem saistībā ar VP darbinieku pārkāpumiem un to novēršanu. VP Iekšējā drošības biroja (VP IDB) priekšnieks Kristaps Kalniņš informēs par VP IDB darba rezultātiem.

Eiropas Komisijas projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā” projekta vadītāja Ilze Bērziņa – Ruķere prezentēs projekta ietvaros sagatavoto brošūru „Kā iesniegt sūdzības par policijas darbu” latviešu un krievu valodā.

Tikšanās noslēgumā ir paredzēta LR Tiesībsarga J.Jansona, Ģenerālprokuratūras, NVO un VP pārstāvju diskusija par aktuāliem jautājumiem saistībā ar sūdzību izskatīšanu par policijas darbu, cilvēktiesību nodrošināšanu policijas darbā, VP IDB turpmākās attīstības perspektīvām.

Uzmanību plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem!!! Par iespēju atspoguļot šo tikšanos (t.sk., pēc tikšanās intervēt VP priekšnieku A.Velšu) interesēties pa tālruni 67829445, mob. 29496086, uz e-pastu: beate.labinska@vp.gov.lv

 

Beāte Labinska,
Valsts policijas priekšnieka palīdze,
tālr.: 67829445, mob: 29496086, e-pasts: beate.labinska@vp.gov.lv


Atpakaļ