Iekšlietu sistēmas darbinieki mērosies spēkiem basketbolā

28.04.2011

Rīt,29.aprīlī, Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra sporta bāzē Rīgā, Klijānu ielā 4 notiks Iekšlietu ministrijas spartakiāde basketbolā. Šādas sacensības tiek rīkotas katru gadu un ir jau kļuvušas par vienu no Iekšlietu sistēmas sporta tradīcijām.


Sacensībās piedalīsies Valsts policija, Valsts    ugunsdzēsības un glābšanas  dienests, Drošības policija, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, Rīgas Pašvaldības policija un Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūra.

Sacensībās no katra dienesta piedalīsies komanda 12 cilvēku sastāvā un tās noritēs divās apakšgrupās. Vienā no tām savā starpā sacentīsies VUGD, Drošības policija un VP Rīgas reģiona pārvalde, bet otrā – Valsts policija, Rīgas Pašvaldības policija un Nodrošinājuma valsts aģentūra.

Pagājušajā gadā pirmo vietu IeM spartakiādē basketbolā ieguva Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda, bet otrajā vietā bija Valsts policija, savukārt trešajā – Pašvaldības policijas basketbolisti.

Rīt  no pulksten 8.30 Klijānu ielas sporta zālē laipni tiek gaidīti ne tikai sportisti, bet arī komandu līdzjutēji un ieinteresētie žurnālisti.

 

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv


Atpakaļ