Atvērto durvju diena Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

28.04.2011

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) 29.aprīlī no plkst.10.00 notiks atvērto durvju diena, uz kuru tiek aicināti visi interesenti, bet jo īpaši jaunieši, kuriem interesē ugunsdzēsēja glābēja profesija. Visiem apmeklētājiem būs iespēja tikties gan ar koledžas pasniedzējiem, gan kursantiem, kuri šeit mācās, apskatīt koledžu, iepazīties ar tās darbu un rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem gan par ugunsdzēsēja glābēja profesiju, gan apmācības sistēmu, gan dažādiem ugunsdrošības jautājumiem.


Īpaši tiek gaidīti jaunieši, kuriem ir vēlme:
•   iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību valsts finansētā studiju programmā;
•  apgūt profesiju kvalificētu pedagogu vadībā;
•  attīstīt praktiskās iemaņas darbam nākamajā profesijā;
•  pēc koledžas absolvēšanas strādāt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

UCAK piedāvā pilna laika klātienes studijas par budžeta līdzekļiem akreditētā pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Ugunsdrošība un ugunsdzēsība”, iegūstot kvalifikāciju – ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķis. Studiju ilgums – trīs gadi.

UCAK absolventiem ir iespēja turpināt studijas Rīgas Tehniskajā universitātē, iegūstot otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Iestājoties UCAK pilna laika klātienes studijās, persona tiek uzņemta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kas nozīmē, ka kursants saņem arī atalgojumu.
Laipni aicināts ikviens uz Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas atvērto durvju dienu 2011.gada 29.aprīlī plkst.10.00


Sagatavoja;
Inga Vetere
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece
Tel.26183300
inga.vetere@vugd.gov.lv.


Atpakaļ