VUGD talkos arī zem ūdens

29.04.2011

Sestdien, 30. aprīlī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki talkos ne tikai Daugavas krastā, bet arī zem ūdens.


Šogad iekšlietu sistēmas lielajā talkā vairāk nekā 100 sistēmas darbinieki sakops Daugavas krastu starp Ķengaraga ielu un Dienvidu tiltu. Savukārt VUGD ūdenslīdēji no Daugavas dzelmes vilks ārā tur cilvēku atstātos atkritumus.

Talkas sākums paredzēts Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) plkst. 09:00.

Talkā piedalīsies iekšlietu ministre Linda Mūrniece, ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone, esošie un bijušie ministrijas un iekšlietu dienestu vadītāji, kā arī UCAK kadeti, ministrijas un dienestu darbinieki.

Kā norāda VUGD priekšnieks majors Oskars Āboliņš: „Talka ir ne tikai lielisks veids, kā visiem kopīgi paveikt labu darbu, bet arī iespēja dažādu iekšlietu dienestu darbiniekiem satikties neformālā gaisotnē. Jāatzīst, ka mūsu ūdenslīdēji ierosinājumu talkot zem ūdens uzņēma ar sajūsmu un pat veidojās neliela konkurence. Tie, kas tajā dienā dežūrēs, talkā nevarēs piedalīties, jo viņiem jābūt kaujas gatavībā doties uz izsaukumu.”

2011.gada 29.aprīlī
Sagatavoja:
Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Tel.: 67075854, 29468106
Viktorija.sembele@vugd.gov.lv


Atpakaļ