06.05.2011

Televīzijas ekrānos jau būsit pamanījuši reklāmas rullīšus kampaņai „Velosipēdu redzi?” Šo kampaņu organizē Valsts policija sadarbībā ar Satiksmes ministriju un Ceļu satiksmes direkciju. Tā vērsta uz velosipēdistu izglītošanu ceļu satiksmes jautājumos.


Kampaņas laikā, tas ir, līdz 21. maijam tiks pievērsta pastiprināta uzmanība velosipēdu vadītāju izdarītajiem ceļu satiksmes pārkāpumiem.

Velosipēdistu ielās kļūst un, visticamāk, kļūs arvien vairāk. Tas ir apsveicami, taču  vienmēr der atcerēties par savu un līdzcilvēku drošību, savstarpēju toleranci. Uz velosipēdistu tāpat attiecas ceļu satiksmes noteikumi. īpaši to aicinām pārrunāt ar bērniem, pusaudžiem. Velosipēda vadīšana nav savienojama ar atrašanos apreibinošu vielu ietekmē. Arī šo negatīvo parādību policijas darbinieki turpinās kontrolēt. Cerēsim, ka Latvijā riteņbraukšana kļūs tikpat populāra kā daudzās Eiropas valstīs, kur lieliski „sadzīvo” kājāmgājējs, autovadītājs un velosipēdists.

Aicinām kampaņas aktivitātēs iesaistīties arī Kurzemes plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, iepriekš zvanot pa tālr.: 63404627 vai 63404604.

 

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Knīse
VP Kurzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
t.63404604
jolanta.knise@kurzeme.vp.gov.lv


Atpakaļ