Esi gudrāks – neatdod savu velosipēdu zaglim!

15.06.2011

Rīt, 16. jūnijā pulksten 12.00, Rīgā Kalnciema kvartālā (Kalnciema ielā 35) Valsts policijas Rīgas reģiona policija rīkos preses konferenci par jaunākajām tendencēm velosipēdu zādzību jomā šogad, - tās pārsteidza pat policijas darbiniekus. Konferencē piedalīsies arī Rīgas policijas sadarbības partneri – Velokurjers.lv un AAS Balta, kas žurnālistus informēs par efektīgākajiem velosipēda un arī tā īpašnieka aizsardzības pasākumiem.    


Vai velosipēdus zog vairāk – vai gluži pretēji mazāk?
Vai drošākā vieta velosipēdam ir kāpņutelpa, šķūnītis, balkons vai pagulte?
Vai esam kļuvuši uzmanīgāki un savus riteņus pieslēdzam drošāk – vai vispār par to nedomājam?
Vai zināt kā pareizi un droši saslēgt velosipēdu, lai zaglim tas nebūtu interesants?
Vai iespējams gūt atlīdzību – ja velosipēds tomēr ir nozagts? Vai Latvijā var apdrošināt velosipēdu pret zādzību?

Lūk, tikai daži no jautājumiem uz kuriem atbildes varēsiet gūt preses konferencē, kurā piedalīsies VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins, AAS Balta atlīdzību pārvaldes speciāliste - Anita Irbīte un Latvijas riteņbraucēju biedrības un Velokurjers.lv pārstāvis Oļegs Stoļerovs – Zariņš.

Jāpiebilst, ka pēcpusdienā, no pulksten 16.00 līdz 18.00 turpat Kalnciema kvartālā notiekošajā pasākumā, kas veltīts visam par un ap velo – arī piedalīsies policijas un velokurjers pārstāvji, kas iedzīvotājiem sniegs praktiskus padomus par velosipēda drošību un arī velobraucēju drošību. Savukārt, pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja satikt arī policistu Runci Rūdi.

 
Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv


Atpakaļ