Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantiem iznīcinās lielu daudzumu kriminālprocesos atsavinātā alkohola

13.07.2011

Rīt, 14.maijā Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki sadarbībā ar komercsabiedrību SIA „Dīlers”, tās teritorijā Salaspils novadā, Aconē, Granīta ielā 31 iznīcinās gandrīz 38 tonnas kriminālprocesos izņemtā alkohola.


Dažādu alkoholisko dzērienu un šķidrumu iznīcināšana Nodrošinājuma valsts aģentūrā ir notikusi  jau vairākkārt, bet šis būs viens no lielākajiem apjomiem, kuru iznīcinās vienlaikus.

Dažādie šķidrumi ar alkoholam raksturīgo smaku izņemti deviņos dažādos kriminālprocesos un uzkrāti ilgstošā termiņā, kura laikā ir sagaidīti tiesas lēmumi. Starp iznīcināmajiem šķidrumiem ir gan spirts, gan pašizgatavoti alkoholiskie dzērieni, gan vēl arī pašmāju ražojuma „sagatave”- brāga.

Dažādie alkoholiskie šķidrumi uzkrāti lielā daudzumā tādēļ, ka to iznīcināšana vienlaikus ir krietni vien ekonomiskāks un videi draudzīgāks process. Visus iepriekšminētos šķidrumus iznīcinās SIA „Dīlers” teritorijā Granīta ielā 31, Aconē, Salaspils novadā. Alkoholiskie šķidrumi tiks izlieti attīrīšanas iekārtās.

Iznīcināšanas procesu vērot aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ceturtdien, pulksten 10 Granīta ielā 31, SIA „Dīlers” teritorijā.

Uz žurnālistu jautājumiem par izņemtajiem alkoholiskajiem dzērieniem un to iznīcināšanu atbildēs  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu pārņemšanas nodaļas vadītājs Gvido Lapiņš,  kā arī SIA „Dīlers” pārstāvis Arnis Kozlovskis.    

.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv

 


Atpakaļ