Notiks informatīvs preses brīfings par Valsts policijas ārkārtas zvanu tālruņa numuru 110 un Valsts policijas jaunās mājas lapas atklāšanu

19.07.2011

Trešdien, 20.jūlijā plkst. 10:30 Iekšlietu ministrijas preses konferenču zālē notiks informatīvs preses brīfings, kurā plašsaziņas līdzekļiem tiks prezentēts jaunais Valsts policijas ārkārtas zvanu numurs 110, skaidrota tā ieviešanas nepieciešamība un ieguvumi iedzīvotājiem.


Papildus, pirmo reizi plašākai publikai tiks prezentēta jaunā Valsts policijas interneta mājas lapa, kurai pilnībā ir mainīti galvenie vadmotīvi un tiks skaidrotas tālākās veicamās darbības policijas pieejamības nodrošināšanā iedzīvotājiem.

Iepriekšminētajā informatīvajā preses brīfingā piedalīsies tieslietu ministrs, iekšlietu ministra p.i. A.Štokenbergs, Valsts policijas priekšnieks A.Velšs un Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas priekšnieks A.Rinkevics.

Valsts policija aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties informatīvajā sanāksmē par Valsts policijas pieejamības jautājumiem, kā arī ir aicināti uzdot interesējošos jautājumus.

Nokļūšana uz preses konferenču zāli tiks organizēta caur Valsts policiju, Čiekurkalna 1.līnija 1, 4.korpuss (ieeja no stāvvietas puses).Sagatavoja:
Andis Rinkevics
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
priekšnieks
T.:67075373
andis.rinkevics@vp.gov.lv
 
 


Atpakaļ