Sestdien no ūdenstilpnēm izcelti trīs noslīkušie

01.08.2011

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 30.jūlija plkst. 6:30 līdz 1.augusta 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 61 izsaukumu. Kopumā dzēsti 32 ugunsgrēki, veikti 24 glābšanas darbi, bija arī pieci maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos nav cietuši vai bojā gājuši cilvēki.


Sestdien ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izcēla trīs noslīkušos. Jūrmalā no Lielupes upes tika izcelts apmēram 55 gadus vecs noslīcis vīrietis, Aizkrauklē no Daugavas – apmēram 25 gadus vecs noslīcis vīrietis. Plkst. 15:40 VUGD saņēma informāciju no aculieciniekiem, ka Rīgā Linezerā ir noslīcis pusaudzis. Pēc apmēram divus stundu darba VUGD ūdenslīdēji atrada apmēram 13 gadus veco noslīkušo zēnu 30 metru attālumā no krasta. Jūlijā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm ir izcēluši 15 noslīkušos, šogad kopā – sešdesmit, to skaitā divus bērnus.

Svētdien, plkst. 14:20, VUGD saņēma informāciju, ka Bauskā deg labības lauks. Kopējā degšanas platība bija trīs hektāri. Iespējamos ugunsgrēka iemeslus noskaidros Valsts policija.

Svētdien, plkst. 15:12, VUGD saņēma informāciju, ka Dobeles novada Auru pagastā kādam 17 gadus vecam jaunietim cauri kājai ir izdūrusies armatūra. Ugunsdzēsēji glābēji armatūru pārzāģēja, jaunieti atbrīvoja un nodeva mediķiem.  


Sagatavoja:
Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Tel. 29468106
E-pasts: Viktorija.sembele@vugd.gov.lv


Atpakaļ