Latvijas robežsardzi apmeklēs Polijas robežsardzes virspavēlnieks

22.08.2011

No šā gada 23. līdz 24.augustam Latvijas Valsts robežsardzi apmeklēs Polijas Robežsardzes virspavēlnieks brigādes ģenerālis Leszek Elas ar delegāciju. Vizītes laikā tiks apspriesta situācija uz abu valstu robežām, puses apmainīsies ar informāciju par nelegālās imigrācijas riskiem un tendencēm, kā arī izvērtēs turpmāko robežsardzes iestāžu sadarbību.


Tikšanās laikā paredzēts, ka Latvijas un Polijas valstu robežsardzes priekšnieki apspriedīs Polijas prezidentūras Eiropas Savienībā aktualitātes, izvērtēs Latvijas un Polijas robežapsardzības apmācību iestāžu sadarbību un abu iestāžu dalību FRONTEX pasākumos un starptautiskos palīdzības projektos trešajām valstīm.

Vizītes noslēgumā, šā gada 24.augustā plkst. 13:00 robežsardzes Galvenajā pārvaldē Latvijas Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars un Polijas Robežsardzes virspavēlnieks brigādes ģenerālis Leszek Elas parakstīs tikšanās protokolu, pēc kā notiks preses konference.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiek aicināti uz preses konferenci, kur būs iespēja uzdot jautājumus Polijas un Latvijas robežsardzes iestāžu vadītājiem par tikšanās gaitu, izskatītajiem jautājumiem un abu iestāžu sadarbību.

Dalībai preses konferencē lūgums pieteikties iepriekš Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē, Rīgā, Rūdolfa ielā 5, Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļā (tālruņi 67075617, 67075739, 26328069, e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv)


Informāciju sagatavoja: Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv
 


Atpakaļ