Valsts policijas vadība vienojās ar koncerna „Latvijas Dzelzceļš”, AS „Pasažieru vilciens”, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības pārstāvjiem par turpmāko sadarbību

25.08.2011

24.augustā Valsts policijas (VP) vadība tikās ar koncerna „Latvijas Dzelzceļš”, AS „Pasažieru vilciens”,  Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības pārstāvjiem, lai pārrunātu iepriekšējo gadu pozitīvo sadarbības pieredzi, apspriestu šā brīža aktualitātes un kopīgi meklētu iespējamos risinājumus.


Izvērtējot līdzšinējo sadarbību starp Valsts policiju, „Latvijas Dzelzceļš” un „Pasažieru vilciens”, iestāžu pārstāvji pauda gandarījumu par veiksmīgo sadarbību un izteica cerību par tās veiksmīgu turpināšanu arī nākotnē. Tikšanās laikā VP vadība un „Latvijas Dzelzceļš”, „Pasažieru vilciens”, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības pārstāvji vienojās par nepieciešamību kopīgi strādāt divos šobrīd būtiskākajos virzienos.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis uzsvēra, ka pēdējā laikā pieaug bojāgājušo skaits uz dzelzceļa, tādēļ nepieciešams veikt kopējus pasākumus šādu gadījumu samazināšanai, t.sk., veicot preventīvu kampaņu, informējot iedzīvotājus par individuālo drošību uz dzelzceļa. Kā otrs sadarbības virziens tika minēta kopējā drošība uz dzelzceļa, kas ietver dažādu apdraudējumu novēršanu, informācijas apmaiņu, patrulēšanu, sabiedrības informēšanu u.c.

Tāpat tikšanās laikā AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs N.Freivalds un Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības priekšsēdētāja vietnieks A.Muhlinkins pasniedza pateicības rakstus par operatīvu rīcību likumpārkāpēju notveršanā  trijiem VP Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa darbiniekiem, kuri pagājušajā nedēļā aizturēja iespējamos kontrolieru aplaupītājus. Uzbrukums diviem vilciena kontrolieriem noticis š.g. 6.augustā pasažieru vilciena maršrutā Aizkraukle – Rīga starp Skrīveru un Jumpravas staciju.


Atpakaļ