Iekšlietu sistēmas darbinieki skries gadskārtējo krosu

22.09.2011

Rīt,23.septembrī, pulksten 11.00 Šmerļa meža trasē notiks Iekšlietu ministrijas spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. 
Sacensībās piedalīsies Valsts policija, Valsts robežsardze, Valsts    ugunsdzēsības un glābšanas  dienests, Drošības policija, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, Rīgas Pašvaldības policija un Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūra.
 


Sacensībās no katra dienesta piedalīsies komanda 12 cilvēku sastāvā. Vīriešiem, kuri ir jaunāki par 41 gadu būs jāmērojas trīs kilometrus garā krosa trasē, bet vecākiem – vienu kilometru garā trasē. Sieviešu distance arī būs kilometru gara. Sacensību dalībnieki tiks vērtēti gan pēc individuālā snieguma, gan būs arī kopējais komandu vērtējums. 

Pagājušajā gadā pirmo vietu IeM spartakiādē sacensībās vieglatlētikas krosā Valsts policijas komanda, bet otrajā un trešajā savukārt palika attiecīgi Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komandas.

Individuālajā vērtējumā sievietēm „visātrākās kājas” bija Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbiniecei Tatjanai Varšai.    Vīriešu konkurencē uzvarēja  Raimonds Bareika no Valsts policijas, bet vīriešu „senioru” distancē zelta medaļas ieguvējs bija Valsts policijas darbinieks Aigars Rublis. 

Rīt visi līdzjutēji, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiek laipni gaidīti pulksten 11.00 Šmerļa mežā, lai atbalstītu savējos un pārliecinātos, vai Valsts policijai izdosies saglabāt uzvarētāja statusu gan individuālajā, gan komandu vērtējumā.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv
 


Atpakaļ