Robežsargi automašīnas riteņos konstatē 21 400 kontrabandas cigaretes

22.09.2011

Naktī no 21. uz 22.septembri Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas dienesta amatpersonas, pārbaudot viņu rīcībā esošo informāciju, Grebņevas robežkontroles punkta teritorijā pēc muitas pārbaudes atkārtotai apskatei apturēja kāda Latvijas pilsoņa vadīto automašīnu. Padziļinātas pārbaudes veikšanai automašīna Ford Explorer tika novirzīta uz Ludzas pārvaldi. 1974. gadā dzimušais vīrietis savu nelikumīgo nodarbi realizēja, kontrabandas cigaretes slēpjot savas braucošās automašīnas riepās, tādejādi papildus apdraudot ceļu satiksmes drošību.


Veicot automašīnas riteņu demontāžu, robežsargi konstatēja 15 800 cigaretes „More” ar Krievijas Federācijas akcīzes markām, bet vēl 5 600 kontrabandas cigaretes bija paslēptas automašīnas rezerves ritenī.

Personai sastādīts protokols par muitošanai pakļauto preču vai citu vērtību ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā vai izvešanu no tās, apejot muitas kontroli. Administratīvā pārkāpuma lieta nosūtīta Valsts ieņēmumu dienesta Latgales reģionālai iestādei.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes

Administratīvās pārvaldes

Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas

galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.
 


Atpakaļ