23.septembrī, Šmerļa meža trasē notika Iekšlietu ministrijas spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā

26.09.2011

Sacensībās piedalījās Valsts policija, Valsts robežsardze, Valsts    ugunsdzēsības un glābšanas  dienests, Drošības policija, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, Rīgas Pašvaldības policija un Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūra.


Vīrieši, kuri ir jaunāki par 41 gadu, mērojās trīs kilometrus garā krosa trasē, bet vecākie – vienu kilometru garā trasē. Arī sieviešu distance bija kilometru gara. Sacensību dalībnieki tika vērtēti gan pēc individuālā snieguma, gan  arī kopējā komandu vērtējumā. 

Pagājušajā gadā pirmo vietu IeM spartakiādē sacensībās vieglatlētikas krosā ieguva Valsts policijas komanda, taču šogad policistiem savu „zeltu” nācās atdot kolēģiem no robežsardzes.Un tātad – komandu vērtējumā „visātrākās kājas” iekšlietu sistēmā izrādījās Valsts robežsardzei, otrajā vietā – Valsts policija , bet trešie – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda.

Individuālajā vērtējumā vieglatlētikas krosa uzvarētāji ir I.Štūla-Pankoka no Valsts policijas, A.Rublis no Valsts policijas un R.Bareika no Valsts policijas. Apsveicam uzvarētājus!

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv
 


Atpakaļ