Konferencē spriedīs par to, kādai jābūt Latvijas migrācijas politikai

07.10.2011

Ņemot vērā nepieciešamību izstrādāt Latvijas imigrācijas politikas pamatnostādnes turpmākajiem gadiem, Eiropas migrācijas tīkla Latvijas kontaktpunkts otrdien, 11.oktobrī, rīko konferenci „Kādai būt Latvijas migrācijas politikai?”.
 


Konferencē ar informatīviem ziņojumiem aicināti piedalīties gan dažādu valsts un nevalstisko organizāciju eksperti, gan arī pētnieki un akadēmiskie mācībspēki, kas analizējuši migrācijas tendences un to ietekmi uz Latvijas darba tirgu un tautsaimniecību kopumā. Tāpat konferences noslēgumā plānota ekspertu un politisko partiju pārstāvju diskusija par to, kādām būtu jābūt Latvijas imigrācijas politikas pamatnostādnēm.

Konferenci rīko Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) kā Eiropas Migrācijas tīkla Latvijas kontaktpunkts. Eiropas migrācijas tīkls ir izveidots ar Padomes lēmumu 2008/381/EK un to līdzfinansē Eiropas Komisija.

Mediju pārstāvji ir aicināti piedalīties konferencē, kas notiks viesnīcā „Tallink Hotel”, Rīgā, Elizabetes ielā 24. Iepriekš aicinām pieteikties pie PMLP sabiedrisko attiecību vadītāja Andreja Rjabceva (mob.26458928, e-pasts: andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv). Eksperti intervijām būs pieejami kafijas pauzes laikā no plkst.11:40 līdz 12:00.
Pielikumā konferences darba kārtība.


Andrejs Rjabcevs
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
sabiedrisko attiecību vadītājs
Tālr.67219185, mob.26458928
andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv
 


Atpakaļ