Statistikas dati, notikumu pārskats

07.10.2011


Daugavpils iecirknis
Laika posmā no 30.septembra līdz 06.oktobrim tika reģistrēti 260 notikumi. Uzsākti 33 kriminālprocesi. Sastādīti 333 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 4 par sīko huligānismu un 47 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī. Administratīvi sodīti par nelegālu alkoholisko dzērienu un spirta iegādāšanos un glabāšanu 9 cilvēki.
Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontrolei veikti 19 reidi, kā rezultātā sastādīti 26 administratīvo pārkāpumu protokoli, uzsākti 2 kriminālprocesi.
Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 1 negadījumā cieta 1 cilvēks. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti 203 protokoli. 
 
Rēzeknes iecirknis
Laika posmā no 30.septembra līdz 06.oktobrim tika reģistrēti 103 notikumi. Uzsākti 29 kriminālprocesi. Sastādīti 136 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 0 par sīko huligānismu un 8 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.
Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontrolei veikti 2 reidi.
Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 4 negadījumos cieta 6 cilvēki. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīts 121 protokols.

Preiļu iecirknis
Laika posmā no 30.septembra līdz 06.oktobrim tika reģistrēti 48 notikumi. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 97 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 0 par sīko huligānismu un 5 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī. 
Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontrolei veikti 2 reidi, kā rezultātā uzsākta 1 administratīvā lietvedība.
Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cilvēki nav cietuši. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīts 81 protokols.

Krāslavas iecirknis
Laika posmā no 30.septembra līdz 06.oktobrim tika reģistrēti 37 notikumi. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 70 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 0 par sīko huligānismu un 3 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.
Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontroles rezultātā uzsāktas 2 administratīvās lietvedības.
Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cilvēki nav cietuši. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti 64 protokoli.

Balvu iecirknis
Laika posmā no 30.septembra līdz 06.oktobrim tika reģistrēti 42 notikumi. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 54 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 1 par sīko huligānismu un 10 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.
Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontrolei veikti 3 reidi, kuru laikā pārkāpumi netika konstatēti.
Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 1 negadījumā cieta 1 cilvēks. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti 39 protokoli.

Ludzas iecirknis
Laika posmā no 30.septembra līdz 06.oktobrim tika reģistrēti 62 notikumi. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 98 administratīvo pārkāpumu protokoli, no tiem: 0 par sīko huligānismu un 17 par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī. Administratīvi sodīti par nelegālu alkoholisko dzērienu un spirta iegādāšanos un glabāšanu 1 cilvēks.
Ar akcīzes nodokli apliekamo preču tirdzniecības, glabāšanas un realizācijas noteikumu ievērošanas kontrolei veikti 6 reidi, kā rezultātā sastādīts 1 administratīvo pārkāpumu protokols, uzsāktas 3 administratīvās lietvedības.
Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 2 negadījumos cieta  1 cilvēks, bojā gāja 2 cilvēki. Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti 68 protokoli.

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīgs Kristīne Mieze

Tālr.65428000, 25620828
prese@latgale.vp.gov.lv


Atpakaļ