Ugunsgrēkos cieš trīs cilvēki

18.10.2011

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17.oktobra plkst. 6:30 līdz 18.oktobra plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 21 izsaukumu. Kopumā dzēsti 11 ugunsgrēki, veikti astoņi glābšanas darbi, bija arī divi maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki. 
 


Vakar, plkst. 18:21, VUGD saņēma informāciju, ka no divstāvu dzīvojamās mājas loga Grobiņas novada, Grobiņas pagasta Cimdeniekos nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas un mēbeles 15m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no dzīvokļa paša spēkiem izkļuva 18 gadus jauns vīrietis, kurš saindējās ar dūmiem un tika nogādāts slimnīcā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana. 

Šonakt, plkst. 01:25, VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Stūres ielas piecstāvu dzīvojamajā mājā, ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka mājas piektajā stāvā deg viena no kopmītņu tipa dzīvojamās ēkas istabām. Istabā tika atrasta 71 gadu veca sieviete un 63 gadus vecs vīrietis, kuri saindējās ar degšanas produktiem un tika hospitalizēti. Ugunsgrēkā izdega istaba un tajā esošās mēbeles un sadzīves mantas 18m2 platībā. Iespējamos ugunsgrēka iemeslus noskaidro Valsts policija. 
  
 
2011.gada 18.oktobrī
Sagatavoja:
Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Tel. 29468106
E-pasts: Viktorija.sembele@vugd.gov.lv
 


Atpakaļ