Valsts robežsardzi darba vizītē apmeklē Somijas kolēģi

20.10.2011

Trešdien, šā gada 19.oktobrī ar darba vizīti Valsts robežsardzē ierodas Somijas Robežsardzes priekšnieks ģenerālleitnants Jaakko Kaukanen ar delegāciju.
 


Trešdien, 19.oktobrī Somijas Robežsardzes pārstāvji – Somijas Robežsardzes priekšnieks Jaakko Kaukanen, Galvenās pārvaldes Starptautisko lietu nodaļas robežu drošības eksperts Juha Vuolle apmeklēs Valsts robežsardzes Galveno pārvaldi, kur pārrunās situāciju uz valsts robežas, tajā skaitā nelegālo imigrāciju un kontrabandu, spriedīs par Latvijas un Somijas Imigrācijas sakaru virsnieku aktivitātēm ārvalstīs, kā arī to attīstības nepieciešamību, savas darbības rezultātus prezentēs arī Somijas sakaru virsnieks Latvijā Pekka Keskinarkauskas.

Ceturtdien, 20.oktobrī puses izvērtēs divpusējo sadarbību, tās attīstību, kā arī piedalīšanos Eiropas Savienības finansētajos projektos, Baltijas valstu sadarbību jūras robežas apsardzības jautājumos. Noslēgumā puses parakstīs tikšanās protokolu.
Somijas Robežsardzes priekšnieks darba vizītē Latvijā ierodas saskaņā ar 2010.gada 14.oktobra protokolu par sadarbību starp Latvijas Republikas Valsts robežsardzi un Somijas robežsardzi.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv
 


 


Atpakaļ