Notika tuvcīņas seminārs Iekšlietu ministrijas darbiniekiem

24.10.2011

Piektdien, 21.oktobrī, Iekšlietu ministrijas Sporta un veselības centra tuvcīņas zālē Klijānu ielā 4 notika mācību – metodiskais seminārs tuvcīņā, lai pilnveidotu Iekšlietu sistēmas darbinieku fizisko un speciālo sagatavotību.


Semināru vadīja Rīgas reģiona pārvaldes Personāla vadības biroja izglītības un koordinācijas nodaļas vecākais inspektors majors Tālis Lukjanskis, kurš ir Latvijas Džiu-Džitsu federācijas viceprezidents RENSHI (4DAN) un Rīgas reģiona pārvaldes patruļpolicijas Speciālo uzdevumu bataljona otrās rotas otrā vada komandiera vietnieks kapteinis Roberts Hvesko, Latvijas Džiu-Džitsu federācijas ģenerālsekretārs RENSHI (4.DAN).

Seminārā piedalījās vairāk nekā divdesmit interesenti no Valsts policijas, Drošības policijas un robežsardzes. Semināra laikā tā dalībnieki redzēja paraugdemonstrējumus un arī paši izmēģināja dažādus aizturēšanas (sāpju) paņēmienus, metienus, atbrīvošanos no tvēriena, uzbrucēja atbruņošanu un aizsardzību no sitieniem.

Neskatoties uz aizraujošo praktisko daļu, visiem semināra dalībniekiem bija vai nu jāatjauno zināšanas tuvcīņas sacensību noteikumos, vai arī tās jāapgūst no jauna.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv
 


Atpakaļ