Notiks iekšlietu sistēmas darbinieku spartakiādes šaušanas sacensības

27.10.2011

Rīt, 28. oktobrī pulksten 10 Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra šautuvē Klijānu ielā 4 notiks  Iekšlietu ministrijas spartakiādes šaušanas sacensības.
 


Šaušanas sacensībās Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Drošības policijas, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un Rīgas pašvaldības policijas komandas. Ņemot vērā šo visai specifisko un profesionālo sporta veidu, šoreiz sacensībās nepiedalīsies Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki.

Katrā komandā startēs 10 dalībnieki – septiņi vīrieši un trīs sievietes. Uzvarētāji tiks noteikti gan komandu, gan arī individuālajā vērtējumā.
Sacensībās katram dalībniekam būs jāizpilda trīs vingrinājumi , no kuriem divi ir ātršaušanas uzdevumi, gan ar pistoles aptveres maiņu, gan ar mainīgu mērķi, bet trešā vingrinājuma nosaukums ir „noziedznieka vajāšana”. Šajā vingrinājumā mainīsies nevis mērķi, bat gan pašu šavēlu pozīcijas – no „stāvus”, līdz pat pozīcijai „guļus”.

Pagājušajā gadā individuālajā vērtējumā sievietēm pirmo vietu ieguva Drošības policijas pārstāve Nadežda Dombrovska, bet vīriešu konkurencē zelta medaļu ieguva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieks Gunārs Gregersons.  Komandu kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, otro – Drošības policija, bet trešo – Rīgas Pašvaldības policija.

Lai redzētu, kurš no Iekšlietu ministrijas dienestiem šogad mērķēs un šaus visprecīzāk, sacensības vērot laipni aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv
 


Atpakaļ