gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Notikušas iekšlietu sistēmas darbinieku spartakiādes šaušanas sacensības

31.10.2011

Piektdien, 28. oktobrī Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra šautuvē notika  Iekšlietu ministrijas spartakiādes šaušanas sacensības.
Sacensībās piedalījās Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Drošības policijas, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un Rīgas pašvaldības policijas komandas.
 


Sacensībās katram dalībniekam bija jāizpilda trīs vingrinājumi, no kuriem divi - ātršaušanas uzdevumi, gan ar pistoles aptveres maiņu, gan ar mainīgu mērķi, bet trešā vingrinājuma nosaukums bija „noziedznieka vajāšana”. Šajā vingrinājumā mainījās nevis mērķi, bet gan pašu šāvēju pozīcijas – no „stāvus” līdz pat pozīcijai „guļus”.

Individuālajā vērtējumā sievietēm pirmo vietu jau otro gadu pēc kārtas ieguva Drošības policijas pārstāve Nadežda Dombrovska, bet vīriešu konkurencē arī jau otro gadu zelta medaļu ieguva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieks Gunārs Gregersons. Otro vietu ieguva Valsts policijas pārstāve Velērija Gudeņa un Oļegs Panteļejevs no Drošības policijas. Bronza tika Gaļinai Jupatovai no Valsts robežsardzes un Pašvaldības policijas pārstāvim Agrim Zariņam. Komandu kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Drošības policija, otro – Valsts robežsardze, bet trešo - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.
 

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv
 


Atpakaļ