Iet bojā neuzmanīgs smēķētājs

01.11.2011

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 31.oktobra plkst. 6:30 līdz 1.novembra plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 40 izsaukumus. Kopumā dzēsti 17 ugunsgrēki, veikti 13 glābšanas darbi, bija arī desmit maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks. 
 


1.novembrī, plkst. 08:02, VUGD saņēma informāciju, ka Valmierā, Loku ielā, deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu saimniecības ēkā, kas pielāgota dzīvošanai, deg gulta un sadzīves mantas 10m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja 43 gadus vecs vīrietis. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana.

31.oktobra naktī, plkst. 04:26, VUGD saņēma informāciju, ka Ventspilī, Prāmju ielā, deg kaudze ar šķeldu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg apmēram 12 metrus augsta kaudze ar šķeldu. Degšanas platība ir apmēram 30m2. Šobrīd turpinās ugunsgrēka dzēšanas darbi.

Savukārt 1.novembrī, plkst. 05:13, VUGD saņēma informāciju, ka Ogres novada Vecozolu pagastā deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu guļbaļķu māja pilnā 90m2 platībā. Ķeipenes posteņa un Ērgļu posteņa ugunsdzēsējiem glābējiem ugunsgrēka dzēšanas darbos palīdz arī Taurupes brīvprātīgo ugunsdzēsēju formējums. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 06:57, bet vēl joprojām turpinās konstrukciju jaukšanas un liešanas darbi, lai ugunsgrēku pilnībā likvidētu.   
 
Sagatavoja:
Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Tel. 29468106
E-pasts: Viktorija.sembele@vugd.gov.lv
 


Atpakaļ