2011.gada 7.novembris uz valsts robežas un valsts iekšienē

08.11.2011

Pirmdien, 7.novembrī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējušas 39 likumpārkāpējus.


Uz ārējām robežām konstatēti 23 robežpārkāpēji:

  • Daugavpils pārvaldes Silenes un Pāternieku robežkontroles punktos, Indras dzelzceļa robežkontroles punktā un Ludzas pārvaldes Grebņevas robežkontroles punktā robežsargi atteikuši ieceļošanu Latvijā 3 Gruzijas un 2 Krievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.
  • Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punktā un Rīgas pārvaldes Lidostas „Rīga” robežkontroles punktā aizturēti 10 Krievijas un 2 Ukrainas pilsoņi, kuriem, izceļojot no valsts, konstatēti uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi.
  • Ludzas pārvaldes Grebņevas un Terehovas robežkontroles punktos par robežšķērsošanas vietas režīma pārkāpumiem aizturēti 2 Lietuvas un 1 Moldovas pilsonis. Personas, šķērsojot valsts robežu neievēroja norādījuma zīmes un amatpersonu norādījumus.
  • Par pierobežas joslas režīma pārkāpumiem aizturēti 3 Latvijas pilsoņi. Personas pierobežas joslā atradās bez personu apliecinošiem dokumentiem.
  •  

Valsts iekšienē konstatēti 10 likumpārkāpēji:

  • Veicot imigrācijas kontroles pasākumus, robežsargi ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumus konstatējuši 6 Lietuvas, 2 Igaunijas un 2 Krievijas pilsoņiem. Likumpārkāpēji administratīvi sodīti.
  •  

Transportlīdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas konstatējušas 6 pārkāpumus. 4 Latvijas, 1 Krievijas un 1 Bulgārijas pilsonis, atrodoties pierobežā, vai ar transportlīdzekli šķērsojot valsts robežu, nevarēja uzrādīt derīgus transportlīdzekļa dokumentus.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.

 


Atpakaļ