Notikušas Valsts policijas sacensības futbolā telpās

08.11.2011

Piektdien, 4.novembrī Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centrā Klijānu ielā notika gadskārtējās Valsts policijas (VP) sacensības futbolā telpās. Tajās piedalījās VP Centrālā aparāta, Rīgas, Kurzemes, Latgales, Zemgales un Vidzemes reģionu pārvalžu, kā arī VP koledžas komandas.


Sacensības risinājās visai spraigā gaisotnē, jo nevienā spēlē netika fiksēts rezultāts „0:0”. Pats „sāpīgākais” rezultāts tika fiksēts vienā no sacensību pēdējām spēlēm, kad Rīgas reģiona pārvaldei izdevās ar pieci pret nulli uzvarēt Vidzemes komandu.

Pagājušajā gadā zelta medaļas izcīnīja VP Rīgas reģiona pārvalde, otro vietu ieguva VP Centrālais aparāts, bet trešo – Kurzemes reģions.
Šogad rezultāti ir visai līdzīgi, un mainījušies vietām ir tikai favorīti. Tātad, vietas sadalītas šādi: trešā vieta – atkal Kurzemes reģiona policijas pārvaldei, otrā vieta – Rīgas reģiona policijas pārvaldei, bet zelta lauri – VP Centrālā aparāta futbolistiem.
 

Apsveicam uzvarētājus un visus sacensību dalībniekus, kā arī paldies līdzjutējiem, kuri atrada iespēju vērot sacensības klātienē un uzmundrināt komandas!

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.l
 


Atpakaļ