Brīvdienās ugunsgrēkos viens bojāgājušais

21.11.2011

Laika posmā no šā gada 18.novembra plkst. 6:30 līdz 21.novembra 6:30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 94 izsaukumus. Kopumā dzēsti 48 ugunsgrēki, veikti 32 glābšanas darbi, bija arī 14 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks un gājis bojā viens cilvēks. 
 


Svētdien, plkst. 16:29, VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Ulbrokas ielā, piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka otrā stāva dzīvoklī deg mēbeles un sadzīves mantas 5m2 platībā. Dzīvoklī tika atrasta apmēram 56 gadus veca sieviete, kura bija bezsamaņā un saindējusies ar degšanas produktiem. Mediķiem, kas atradās notikuma vietā, sievietes dzīvību neizdevās glābt. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana. 

Neilgi pēc tam, plkst. 19:54, VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Jaunciema gatvē, deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no divstāvu apdzīvotas jaunbūves jumta nāk dūmi, savukārt mājas otrā stāva logā ir redzama sieviete. Ar kāpņu palīdzību sieviete tika izglābta un nodota mediķiem. Apmēram 72 gadus vecajai sievietei tika konstatēta saindēšanās ar degšanas produktiem. Ugunsgrēkā dega starpstāvu pārsegums 6m2 platībā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir īssavienojums.    

2011.gada 21. novembrī
Sagatavoja:
Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Tel. 29468106
E-pasts: Viktorija.sembele@vugd.gov.lv
 


Atpakaļ