Iekšlietu sistēmas darbinieki mērosies spēkiem futbolā telpās

24.11.2011

Piektdien, 25.novembrī, Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra sporta bāzē Rīgā, Klijānu ielā 4 notiks Iekšlietu ministrijas spartakiādes sacensības futbolā telpās.
 


Šādas sacensības tiek rīkotas katru gadu un ir jau kļuvušas par vienu no Iekšlietu nozares sporta tradīcijām.

Sacensībās piedalīsies Valsts policija (VP), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas  dienests (VUGD), Drošības policija (DP), VP Rīgas reģiona pārvalde, Rīgas Pašvaldības policija, Valsts robežsardze (VRS) un Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūra (NVA).

Sacensībās no katra dienesta piedalīsies komanda 12 cilvēku sastāvā un tās noritēs divās apakšgrupās. Vienā no tām savā starpā sacentīsies VUGD, VP un Rīgas pašvaldības policijas komandas, bet otrā -  DP, VP Rīgas reģiona pārvaldes, VRS un  NVA komandas.

Pagājušajā gadā pirmo vietu Iekšlietu ministrijas spartakiādē sacensībās futbolā telpās ieguva VP komanda, bet otrajā un trešajā vietā palika attiecīgi VP Rīgas reģiona un VRS komandas.

Rīt, 25.novembrī no pulksten 8.45 Klijānu ielas sporta zālē laipni tiek gaidīti ne vien sportisti, bet arī komandu līdzjutēji un ieinteresētie žurnālisti.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv

 


Atpakaļ