Policija vērtēs aizvadītā gada noziedzības tendences

08.02.2018

Rīt, 9. februārī, pulksten 11.00 Valsts policija rīko preses konferenci “Cik droši dzīvot Latvijā?” Preses konferencē Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis atskatīsies uz aizvadīto gadu no policijas un sabiedrības skatu punkta. Kādi bijuši dominējošākie noziegumi, kādas likumsakarības atklājušās un kas tiek darīts, lai situāciju mainītu.


Uz jautājumiem būs gatavi atbildēt arī VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks  Andrejs Grišins un Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītājs Normunds Krapsis. 

Jāatzīst, Valsts policijai šis būs jauns formāts, kur preses konferencē policija vērtēs aizvadītā gada noziedzības tendences, bet kā atzīst Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis: “Mūsu galvenais darba devējs ir sabiedrība un tādēļ tieši sabiedrībai ir jāzina, kas notiek Latvijā, no kā uzmanīties un kā līdzdarboties, jo mūsu kopīgā drošība ir atkarīga no katra indivīda attieksmes pret drošību.”


Tās ilgums plānots aptuveni 1 – 1,5 stunda, ietverot jautājumu daļu.     

Gaidīsim Jūs Čiekurkalna 1.līnijā 1, k-4, Valsts policijā. Lūgums ierasties kādas 5 - 10 minūtes pirms konferences sākuma.
--
Sigita Pildava
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
E-pasts: sigita.pildava@vp.gov.lv
Tālrunis: (+371) 6 707 5088
Mobilais tālrunis: (+371) 2 789 1986
www.vp.gov.lv


Atpakaļ