Valsts robežsardzes priekšnieks piedalījās Eiropas Savienības Delegācijas organizētajā sanāksmē Kirgizstānā

06.09.2018

3.-4. septembrī Eiropas Savienības Delegācija Kirgizstānas Republikā organizēja reģionālo sanāksmi veltītu Robežu pārvaldības Centrālajā Āzijā - 9.fāzes (BOMCA 9) sasniegto rezultātu izvērtēšanai un projekta nākotnes apspriešanai.


Sanāksmē piedalījās piecas Centrālās Āzijas valstu delegācijas, Eiropas Savienības Delegācijas Kirgizstānā pārstāvji, BOMCA 9 pārstāvji un Eiropas Savienības eksperti.

No Valsts robežsardzes sanāksmē piedalījās Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars.

Pasākuma ietvaros norisinājās BOMCA 9 projekta Konsorcija un Eiropas Delegācijas pārstāvju un Eiropas Komisijas nolīgto novērtētāju diskusija par BOMCA 9 sasniegtajiem rezultātiem, kā arī tikšanās ar Kirgizstānas, Uzbekistānas un Kazahstānas robežapsardzības iestāžu vadītājiem.

Latvijas Valsts robežsardzei ir vadošā loma BOMCA 9 projekta Konsorcijā. Saskaņā ar BOMCA 9 projekta nosacījumiem, Konsorcijs atbalsta iniciatīvas, kas saistītas ar operatīvās sadarbības stiprināšanu Centrālās Āzijas reģionā.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv


Atpakaļ