Ar interaktīvu pasākumu Rīgā nosvinēta Robežsargu diena

08.11.2018

Trešdien, 7.novembrī, par godu Robežsargu dienai Rīgas pasažieru ostas piestātnes laukumā norisinājās interaktīvs pasākums, kura ietvaros varēja iesaistīties vairākās aktivitātēs, tostarp Valsts robežsardzes patruļkuģa "Rānda"apskatē.

Pasākuma laikā ikviens varēja aplūkot kuģa "Rānda" darba telpas, iekārtas un aparatūru. Robežsargi interesentiem pastāstīja par kuģa tehniskajām iespējām un vispārējiem uzdevumiem.

Apmeklētāji varēja izmēģināt savas prasmes dažādu valstu personu apliecinošu dokumentu atpazīšanā, pārbaudīt roku spēku, un pat aizturēt un uzlikt roku dzelžus pārkāpējam aktivitātē "Sagūsti robežpārkāpēju".
Neizpalika arī kinologu paraugdemonstrējumi, kuru ietvaros tika rādīta suņu paklausība un narkotisko vielu meklēšanas prasmes.

Klātesošie varēja aplūkot tādu robežsardzes tehniku kā mobilās kontroles automobili ar aprīkojumu, džipu Toyota Hilux, sniega motociklu un kvadriciklu, ar kuru bija iespējams arī pavizināties.

Interesentus iepazīstināja ar robežsardzes tehniskajiem, speclīdzekļiem un ieročiem, kā arī trauksmes grupas ekipējumu.
 
FOTO: A.Sadovskis, VRS GP
Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv


Atpakaļ