Valsts policija 05.02.2020 aicina uz grāmatas “Atkārtotu likumpārkāpumu novēršanas pamatprincipi” prezentāciju

04.02.2020

Valsts policija ir veikusi unikālu pētījumu un izdevusi grāmatu “Atkārtotu likumpārkāpumu novēršanas pamatprincipi”. Aicinām Jūs rīt, 5. februārī, pulksten 13.00 ierasties Valsts policijas koledžas konferenču zālē, Ezermalas ielā 10, uz grāmatas “Atkārtotu likumpārkāpumu novēršanas pamatprincipi” prezentāciju.

Grāmatas prezentācijā:
• atklāšanas vārdus teiks Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis;
• ar grāmatas ideju, tapšanas gaitu un rezultātiem iepazīstinās grāmatas autori – Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics, Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļas galvenā inspektore, psiholoģe Dace Landmane;
• par grāmatas nākotnes vīziju un tās pielietojumu policijas darbā pastāstīs Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks Normunds Grūbis.

Šīs grāmatas mērķis ir sniegt lasītājam plašu un vispusīgu ieskatu par atkārtotu likumpārkāpumu veidošanas pamatprincipiem, to risku novērtēšanas un pārvaldības procesu, kā arī par starpinstitūciju sadarbības pamatnostādnēm. Atkārtoti likumpārkāpumi un to novēršana arvien kļūst par vienu no policijas preventīvā darba prioritātēm, tādēļ īpaša uzmanība grāmatā ir veltīta atkārtotu likumpārkāpumu problemātikai, noziegumu pret personu un noziegumu pret īpašumu novēršanai, detalizēti iztirzājot riska faktorus, kuri ietekmē šo noziegumu atkārtotību.

Sagatavoja:
Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr.: 67829482
Mob.: 29372665
E-pasts: diana.lukina@vp.gov.lv


Atpakaļ