ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas desmit personas

PMLP / 28.03.2017

Pirmdien, 27. martā, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas desmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā seši nepilngadīgi bērni. … Lasīt vairāk

ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas četrpadsmit personas

PMLP / 21.03.2017

Pirmdien, 20. martā, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas četrpadsmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā desmit nepilngadīgi bērni. … Lasīt vairāk

VUGD atgādina: kūlas dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, īpašuma un apkārtējo vidi!

VUGD / 20.03.2017

Lai gan pavasaris ir tikai nupat sācies, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šogad ir dzēsis jau vairāk nekā 80 kūlas ugunsgrēkus. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un tā var apdraudēt cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai. … Lasīt vairāk

Atklāj Patvēruma meklētāju centra atjaunoto ēku un Multifunkcionālo centru Mucenieku iedzīvotājiem

Piektdien, 17. martā, Iekšlietu ministrija un Ropažu novada pašvaldība atklāja Patvēruma meklētāju centra atjaunoto ēku un Multifunkcionālo centru Mucenieku iedzīvotājiem. … Lasīt vairāk

Valkā norisināsies starptautisks volejbola turnīrs

VUGD / 15.03.2017

Šā gada 18.martā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē, Raiņa ielā 28a Valkā, notiks Latvijas ugunsdzēsības sporta federācijas organizētais starptautiskais volejbola turnīrs, kurā sacentīsies ugunsdzēsības dienestu komandas no Latvijas, Čehijas un Baltkrievijas, kā arī Valsts policijas komanda, lai noskaidrotu, kurš operatīvais dienests iegūs volejbola turnīra uzvarētāja titulu.
Lasīt vairāk

Likvidēts kontrabandas cigarešu kanāls no Baltkrievijas uz Latviju

VRS / 14.03.2017

Baltkrievijas Iekšlietu ministrijas Galvenās pārvaldes Organizētās noziedzības un korupcijas apkarošanas pārvaldes amatpersonas ciešā sadarbībā ar Latvijas Valsts robežsardzes amatpersonām pārtrauca nelikumīgu cigarešu pārvietošanu no Baltkrievijas uz Latviju.
Lasīt vairāk

Notiks starptautiska līmeņa civilās aizsardzības mācības “EDREX”

VUGD / 14.03.2017

No 14. līdz 16.martam Latvijā notiks Eiropas Komisijas rīkotās “EDREX” civilās aizsardzības mācības, kurās 19 Eiropas Savienības dalībvalstis teorētiski pārbaudīs savas reaģēšanas spējas iedomātas katastrofas gadījumā.
Lasīt vairāk

ES pārvietošanas programmas ietvaros no Itālijas pārceltas septiņpadsmit personas

PMLP / 09.03.2017

Trešdien, 8. martā, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Itālijas pārceltas septiņpadsmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība. … Lasīt vairāk

Aizdomās par sutenerismu aiztur divas personas

VP / 28.02.2017

Valsts policija aizturējusi personu grupu, kura ilgstošā laika periodā nodarbojusies ar sutenerismu, prostitūcijā iesaistot vismaz piecas sievietes. Jaunākā prostitūcijā nodarbinātā sieviete vēl nav sasniegusi 18 gadu vecumu. Pēdējo piecu gadu laikā par sutenerismu Valsts policija aizturējusi 183 personas.
Lasīt vairāk

Vai mēs zinām kā jūtas mūsu bērni?

VP / 28.02.2017

Valsts policija pārbaudījusi informāciju par pusaudžu spēlēm sociālajos tīklos, tajā skaitā par tā saucamo spēli “zilais valis” un konstatējusi, ka vecākiem nav pamata bažām par to, ka kādas trešās personas tās organizētu ar mērķi pamudināt jauniešus nodarīt sev miesas bojājumus. Ņemot vērā jauniešu interesi par šādām aktivitātēm, aicinām bērnu vecākus sekot līdzi atvašu darbībām sociālajos tīklos saziņā ar vienaudžiem.
Lasīt vairāk

VUGD aicina skolēnus piedalīties konkursā “Mana vasara – droša vasara”

VUGD / 27.02.2017

No 27. februāra līdz 30.martam norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) radošo darbu konkurss “Mana vasara – droša vasara”, kura galvenais mērķis ir sniegt iespēju bērniem un jauniešiem radoši izpausties, savos darbos atainojot to, kā droši pavadīt savu vasaru.
Lasīt vairāk

Valsts policija pārņem Latvijas prezidentūru Baltijas jūras valstu padomē - organizētās noziedzības apkarošanai

VP / 23.02.2017

Laikā no 21.-22. februārim Rīgā, viesnīcā “Pullman Riga Old Town Hotel” norisinājās pirmā Valsts policijas rīkotā sanāksme šogad pārņemtās prezidentūras Baltijas jūras valstu padomes Speciālajā grupā organizētās noziedzības apkarošanai (BSTF) ietvaros. Tajā piedalījās 11 dalībvalstu delegācijas, lai apzinātu problēmjautājumu esošo situāciju, apmainītos ar pieredzi un plānotu turpmākās aktivitātes organizētās noziedzības apkarošanā.
Lasīt vairāk

VUGD aicina uz Apes posteņa atklāšanu!

VUGD / 20.02.2017

Ceturtdien, 23.februārī plkst. 10.00 svinīgi tiks atklāts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes (VRB) Alūksnes daļas jaunizbūvētais  Apes postenis Dzirnavu ielā 2a, Apē. … Lasīt vairāk

VRS priekšnieks piedalījās FRONTEX Aģentūras 63.Valdes sēdē

VRS / 13.02.2017

Š.g. 7.-11. februārī Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars piedalījās FRONTEX Aģentūras 63.Valdes sēdē, kas notika Valletā (Maltā) un Katānijā (Itālijā).
Lasīt vairāk

Robežsargi par nelikumīgu robežas šķērsošanu aiztur 4 personas

VRS / 10.02.2017

Ceturtdien, 9.februārī Valsts robežsardzes amatpersonas par tīšu nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu Briģu pagastā aizturēja 4 personas – pēc viņu teiktā Bangladešas pilsoņus.
Lasīt vairāk

Aizdomās par jaunas sievietes izvarošanu Valsts policija aizturējusi divus vīriešus

VP / 10.02.2017

Nesen interneta vidē bija parādījies video un fotogrāfijas, kurās redzams, ka divi vīrieši, iespējams, izvaro jaunu sievieti. Aizdomās par šī nozieguma  izdarīšanu Valsts policija aizturējusi 1994. un 1996. gadā dzimušus vīriešus. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un šodien tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu abiem aizturētajiem.
Lasīt vairāk

Visā Eiropas Savienībā tiek atzīmēta 112 diena

VUGD / 10.02.2017

Rītdien, 11. februārī, visā Eiropas Savienībā (ES) atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa 112 dienu, kuras ietvaros jau no šodienas norisināsies vairākas informatīvās kampaņas, lai veicinātu sabiedrības informētību par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību visās ES valstīs.
Lasīt vairāk

Šonedēļ visā Eiropas Savienībā tiek atzīmēta 112 diena

VUGD / 07.02.2017

Ik gadu 11.februārī visā Eiropas Savienībā (ES) atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa 112 dienu, kuras ietvaros tiek organizētas vairākas informatīvās kampaņas, lai veicinātu sabiedrības informētību par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību visās ES valstīs.
Lasīt vairāk

Aizdomās par seksuālu uzbrukumu mazgadīgai meitenei Valsts policija aizturējusi 16 gadus vecu jaunieti

VP / 01.02.2017

Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka desmit gadus veca meitene pagājušajā piektdienā savas mājas kāpņu telpā Rīgā, Ķengaragā, ir piedzīvojusi seksuālu uzbrukumu. Proti, nepazīstams jaunietis viņu ir izsekojis un vēlāk kāpņu telpā viņu sagrābis un atkailinājis savus dzimumorgānus. Likumsargi noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījis 16 gadus vecs jaunietis. Svētdien, 29. janvārī, policisti viņu aizturēja. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.
Lasīt vairāk

Robežsargi par nelikumīgu robežas šķērsošanu aiztur 7 personas

VRS / 31.01.2017

Piektdien, 27.janvārī Valsts robežsardzes amatpersonas par tīšu nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu Briģu pagastā aizturēja 7 personas – 2 Indijas pilsoņus un 5 pēc viņu teiktā Bangladešas pilsoņus.
Lasīt vairāk